Zdravotná starostlivosť »
Otvorené
07:00 - 20:00

Pre firmy

Ak chcete byť ako firma atraktívna pre svojich zamestnancov, musíte sa aktívne starať aj o ich zdravie. Čím dlhšie budú Vaši zamestnanci odkladať svoje zdravotné problémy, tým viac problémov to prinesie nielen ich zdraviu, ale aj Vašej firme.

S našimi skúsenými fyzioterapeutmi Vám pripravíme individuálny plán na mieru a odovzdáme dlhoročné skúsenosti s problémami oporno-pohybovej sústavy.

ČO VIEME VAŠIM ZAMESTNANCOM PONÚKNUŤ?

« U Vás

Konzultáciu a diagnostiku s fyzioterapeutom
Naši fyzioterapeuti po krátkom rozhovore vykonajú funkčnú diagnostiku Vášho pohybového aparátu. Skontrolujú držanie tela v stoji, sede alebo v jednoduchých pohybových aktivitách ako je napríklad drep či stoj na jednej nohe. Následne Vás naučíme jednoduché cviky, ktoré môžete aplikovať v práci a zlepšiť tak Váš zdravotný stav.
» Viac info
Terapia s pomôckami
Na základe diagnostiky s fyzioterapeutom Vás naučíme, ako efektívne využívať voľne dostupné pomôcky na podporu Vášho zdravia. S pomôckami ako tenisová loptička, malá lopta – ježko, overball a pod., môžete pracovať počas výkonu práce a tak predchádzať alebo zmierňovať problémy spojené s pohybovým aparátom.
Správne nastavenie pracovného prostredia
Náš skúsený fyzioterapeut skontroluje základné podmienky v rámci Vášho pracovného prostredia, ako je výška a typ stoličky, výška monitora a jeho umiestnenie na pracovnom stole, druh klávesnice a pracovnej myši a podobne. Na základe týchto poznatkov Vám odporučí ako ideálne zmeniť pracovné prostredie, aby ste prospeli svojmu zdraviu a predišli bolestiam.
Klasická masáž a mäkké techniky
S využitím prenosného stola a stoličky určenej na masáže vieme Vašim zamestnancom ponúknuť klasickú masáž alebo mäkké techniky. Masáž môže byť vykonávaná v sede, ale aj v ľahu na bruchu alebo na chrbte. Najčastejšie sa sústredíme na krčnú chrbticu, avšak ošetriť vieme každú časť tela. Terapia trvá 25 minút.
» Viac info
KinesioTejping
Jedná sa o metódu využitia terapeutickej pásky, ktorá sa aplikuje na pokožku.

Aplikuje sa na relaxáciu, aktiváciu svalov, ale aj spevnenie a odľahčenie kĺbov. Farebnosť tejto terapeutickej pásky je rôznorodá.
» Viac info

« U nás

Individuálne cvičenie
Ponúkame Vám individuálne cvičenie so skúseným fyzioterapeutom, ktorý Vás vyšetrí a rehabilitáciu nastaví každému klientovi priamo na mieru, aby sa dosiahol čo najlepší terapeutický efekt.
Viac info
Skupinové cvičenie (telocvičňa + bazén)
Cvičenia zamerané na prevenciu ochorení pohybového systému, zlepšenie Vašej svalovej sily, kondície, funkčnej zdatnosti chrbtice a kĺbov, psychiky, prevenciu osteoporózy a mnohých ďalších.
Telocvičňa alebo bazén
Masáže (klasická, reflexná, lymfodrenáž + teploliečba - gélový a rašelinový zábal) Rašelina. Svojím zložením v kombinácii s tepelným efektom zvyšuje prekrvenie a miestnu látkovú výmenu, uvoľňuje kostrové svalstvo, je úľavou pre svaly a kĺby. Jeho pôsobenie viditeľne zlepšuje aj stav “pomarančovej pokožky“ - celulitídy. V posledných rokoch sa rašelina osvedčila aj ako prevencia obezity.
Viac info
Kinesiotejping
Jedná sa o metódu využitia terapeutickej pásky, ktorá sa aplikuje na pokožku. Aplikuje sa na relaxáciu, aktiváciu svalov ale aj spevnenie a odľahčenie kĺbov. Farebnosť tejto terapeutickej pásky je rôznorodá.
Viac info
Rázová vlna
Využíva sa na liečbu chronického ochorenia šliach, svalových úponov, zápalov a hromadenie vápenatých zrazenín, bolestí z preťaženia (tenisový lakeť, ostrohy na pätách, zápaly Achillovej šľachy), ale aj unikátnym spôsobom odstraňuje vrásky, celulitídu, zjemňuje strie a jazvy - je považovaná za najefektívnejšiu procedúru aplikovanú na celulitídu a tvarovanie tela.
Viac info
Prístrojová lymfodrenáž
Aktivuje ”lenivý” lymfatický systém, čím sa zlepšuje metabolizmus celého organizmu.

Odstraňuje dôsledky nesprávnej životosprávy, nedostatku pohybu, stresu, jednostrannú záťaž, ochabnutosť svalstva a podkožných tkanív čo sa prejavuje pocitmi únavy, ťažkými nohami, opuchmi, celulitídou a oslabením imunitného systému.
Viac info

« BENEFITY

Celú organizáciu zabezpečíme my

Kvalitná starostlivosť od odborníkov

Vyše 20 rokov
skúsenostíV prípade záujmu o program pre zamestnancov kontaktujte prosím kovalova@snop.sk.