Zdravotná starostlivosť »
Otvorené
07:00 - 20:00

Plávanie pre deti - bábätká

Nový kurz otvárame v týždni od 13.5.2024.
Prihlasovať sa môžete prostredníctvom objednávkového formulára - po výbere z možností kurzu - počas týždňa alebo cez víkend.


ŠNOP na základe dlhoročných skúseností ponúka rodičom kurzy plávania pre deti počas víkendov aj počas pracovných dní. Všetky kurzy sú vedené fyzioterapeutmi so znalosťami v problematike správneho vývinu dieťaťa. 


Kurzy prebiehajú v našom bazéne (hĺbka 1,45 m), v ktorom je zabezpečená kontinuálna filtrácia, s pravidelnými odbermi vzoriek vody. Odbery sú certifikované a pravidelne kontrolované Regionálnym úradom verejného zdravotníctva SR - odbor hygieny.

Plávanie pre deti – v čom sme výnimoční?

 • Kurzy plávania pre deti v našom zariadení prevádzkujeme už od roku 2009 a máme už tisícky spokojných "absolventov".
 • Sme špecializovaná nemocnica, zameraná na pohybový aparát, a preto zdravý vývin Vášho dieťaťa máme "v malíčku".
 • Kurz vedú zaškolení fyzioterapeuti, ktorí vedia posúdiť psychomotorický vývoj dieťaťa.
 • Včasne vieme diagnostikovať zdravotné odchýlky od kineziologického normálu.
 • Pravidelne sa školíme v metodike plávania a nových poznatkoch v detskej fyzioterapii.
 • Bazén je prísne a pravidelne kontrolovaný, keďže sme zdravotnícke pracovisko. Voda a prostredie je udržiavané v maximálnej čistote, priestory sú denne čistené a dezinfikované.
 • Po bazéne máte možnosť využiť saunu. 
 • Odfotíme Vaše dieťatko na poslednej hodine.
 • V prípade potreby máte u nás možnosť RHB konzultácie a ďalšej terapie.

  Vyberte si jednu z možností plávania pre Vaše dieťa a podporte zdravý psychický a fyzický vývoj dieťaťka. Prihlásiť sa môžete vyplnením a odoslaním formulára.

Videá z nášho kurzu plávania pre deti si môžete pozrieť tu a tu.

 • Plávanie pre deti - počas pracovných dní

  Plávanie pre deti počas pracovných dní  Kurzy plávania sú vhodné najmä pre: zdravý psychosociálny ...
 • Plávanie pre deti - počas víkendu

  Plávanie pre deti počas víkendu.  Kurzy plávania sú vhodné najmä pre: zdravý psychosociálny vývin ...
 

Galéria

Ohlasy klientov

My sme boli s hodinami velmi spokojni

My sme boli s hodinami velmi spokojni, obavali sme sa reakcii maleho ci nebude velmi plakat a pod., ale aj vdaka lektorke sme to vsetko pekne zvladli, hodiny su vesele, pestre aj mnoho pomocok je fajn, maly na ne velmi pekne reagoval. Urcite vas budem odporucat dalej.

l.

S kurzom som bol spokojny, mal by som aj zaujem pokracovat v kurze.

lektorka bola uplne skvela, tu vazne nie je co vytknut. Celkovo hodnotim kurz ako velmi dobry z mojho pohladu.

M.

Velmi sa nam pacila s manzelom forma hry a vyuky vo vode

My sme boli na 4 lekciach so 4-mesacnym babatkom-dievcatko michaelka. mali sme lektorku magdu. vzdy prijemne usmiata, naladena a trpezliva. velmi sa nam pacila s manzelom forma hry a vyuky vo vode. pacilo sa nam,ze sme tam mohli byt obaja rodicia. najlepsie bolo spievanie basniciek, aj mimo plavania ich vyuzivame na rozveselovanie doma. nasa mala odvtedy divoko kope vo vanicke a ked tecie z kohutika voda,chce ju chytat a vobec,ma pozitivny vztah k vode. my sme dostali odporucanie od rovesnikov znamych,co maju babo o mesiac a pol starsie ako my. urcite by som odporucila dalej. my samy by sme chceli s dcerkou absolvovat pokracovanie, kedze este sa nevie ponarat. 

M.

Lektorka ma uzasny pristup k detom, aj s rodicmi si rozumie

S hodinou sme boli spokojni. ziadne hluche miesta, deti permanentne "plavali", cvicili. lektorka ma uzasny pristup k detom, aj s rodicmi si rozumie. hodiny robi zaujimavymi, dobry vyber pesniciek aj cvikov, ma krasny vztah k detickam,a my sme sa zaroven na hodinach plavania naucili nieco nove...postrehla som, ze detickam sa plavanie a hodina ako celkok pacila a na vllastnej dcerke pozorujem, ze plavanie..teda respektive kupanie jej napomaha v lepsej koordinacii tela.

Určite vás odporučíme aj iným známym, hlavne tým z okolia BA

Celkovo môžeme povedať, že sme boli spokojní, ako s plávaním,  so samotnými cvičiteľmi, tak aj s formou vedenia  kurzu a určite vás odporučíme aj iným známym, hlavne tým z okolia BA. My sme boli u vás už 7 x ( ešte máme absolvovať poslednú hodinu) a sme z okresu SE – čiže BA máme dosť  „od ruky“, ale to nič nemení na tom, že vás budeme ďalej odporúčať :)

V.

Pozitívum je určite cena, ktorá je prijateľná aj pre nás mamičky na materskej

So synom „plávame“ u vás už takmer rok a sme zatiaľ veľmi spokojní. Vystriedali sme viacerých inštruktorov, viacmenej sme boli spokojní so všetkými. Prostredie nám vyhovuje, aj hygiena a pod. Niekedy sa nám zdá, že je teplota vzduchu pri bazéne chladnejšia, neviem od čoho to závisí. Pozitívum je určite cena, ktorá je prijateľná aj pre nás mamičky na materskej. Určite by som vás odporučila, aj som odporučila :D

K.
Ďaľšie ohlasy