Otvorené
07:00 - 20:00

Plávanie pre deti - bábätká

Nový kurz plávania pre deti otvárame od 5.9.2022.

Prihlásiť sa môžete na centrumzdravia@snop.sk alebo prostredníctvom formulára, ktorý nájdete nižšie.

V novom jesennom kurze máme ešte zopár voľných miest:

Pondelok: 12:00 skupina 3-6 mesiacov začiatočníci........2 miesta

Streda:    11:00  skupina 7-11 mes. začiatočníci...........1 miesto
               12:00 skupina 3-6 mesiacov začiatočníci.......1 miesto

Piatok:     10:00  skupina 7-11 mes. pokročilí..................4 miesta

Sobota:   11:00  skupina 12-16 mes. pokročilí........ .....3 miesta
              12:00  skupina 7-11 mes. začiatočníci............3 miesta

Nedeľa:   10:00  skupina 12-16 mes. pokročilí...............3 miesta
              11:00  skupina 16-24 mes. pokročilí...............2 miesta ŠNOP na základe dlhoročných skúseností  ponúka rodičom  plávanie detí počas víkendov aj počas pracovných dní. Všetky kurzy sú vedené fyzioterapeutmi so znalosťami v problematike správneho vývinu dieťaťa. 

Kurzy prebiehajú v bazéne (hĺbka 1,45 m),  v bazéne prebieha  kontinuálna filtrácia, s pravidelnými odbermi vzoriek vody. Odbery sú certifikované a pravidelne kontrolované Regionálnym úradom verejného zdravotníctva SR - odbor hygieny.

Plávanie pre deti – v čom sme výnimoční?

Plávanie pre detí v našom zariadení prevádzkujeme už od roku 2009. Kurz vedú zaškolení fyzioterapeuti, ktorí vedia posúdiť psychomotorický vývoj dieťaťa. Bazén je prísne a pravidelne kontrolovaný, keďže sme zdravotnícke pracovisko. Skupiny sa snažíme deliť podľa veku dieťaťa a pokročilosti. Po ukončení každej hodiny majú možnosť klienti sa s bábätkami zohriať v saune.

Vyberte si jednu z možností plávania pre Vaše dieťa a prihláste svoje dieťa.

  • Plávanie pre deti - počas pracovných dní

    Nový kurz plávania pre deti otvárame od 5.9.2022. Prihlásiť sa môžete na centrumzdravia@snop.sk ale ...
  • Víkendové plávanie pre deti

    Nový kurz plávania pre deti otvárame od 5.9.2022. Prihlásiť sa môžete na centrumzdravia@snop.sk ale ...
 

Galéria

Ohlasy klientov

My sme boli s hodinami velmi spokojni

My sme boli s hodinami velmi spokojni, obavali sme sa reakcii maleho ci nebude velmi plakat a pod., ale aj vdaka lektorke sme to vsetko pekne zvladli, hodiny su vesele, pestre aj mnoho pomocok je fajn, maly na ne velmi pekne reagoval. Urcite vas budem odporucat dalej.

l.

S kurzom som bol spokojny, mal by som aj zaujem pokracovat v kurze.

lektorka bola uplne skvela, tu vazne nie je co vytknut. Celkovo hodnotim kurz ako velmi dobry z mojho pohladu.

M.

Velmi sa nam pacila s manzelom forma hry a vyuky vo vode

My sme boli na 4 lekciach so 4-mesacnym babatkom-dievcatko michaelka. mali sme lektorku magdu. vzdy prijemne usmiata, naladena a trpezliva. velmi sa nam pacila s manzelom forma hry a vyuky vo vode. pacilo sa nam,ze sme tam mohli byt obaja rodicia. najlepsie bolo spievanie basniciek, aj mimo plavania ich vyuzivame na rozveselovanie doma. nasa mala odvtedy divoko kope vo vanicke a ked tecie z kohutika voda,chce ju chytat a vobec,ma pozitivny vztah k vode. my sme dostali odporucanie od rovesnikov znamych,co maju babo o mesiac a pol starsie ako my. urcite by som odporucila dalej. my samy by sme chceli s dcerkou absolvovat pokracovanie, kedze este sa nevie ponarat. 

M.

Lektorka ma uzasny pristup k detom, aj s rodicmi si rozumie

S hodinou sme boli spokojni. ziadne hluche miesta, deti permanentne "plavali", cvicili. lektorka ma uzasny pristup k detom, aj s rodicmi si rozumie. hodiny robi zaujimavymi, dobry vyber pesniciek aj cvikov, ma krasny vztah k detickam,a my sme sa zaroven na hodinach plavania naucili nieco nove...postrehla som, ze detickam sa plavanie a hodina ako celkok pacila a na vllastnej dcerke pozorujem, ze plavanie..teda respektive kupanie jej napomaha v lepsej koordinacii tela.

Určite vás odporučíme aj iným známym, hlavne tým z okolia BA

Celkovo môžeme povedať, že sme boli spokojní, ako s plávaním,  so samotnými cvičiteľmi, tak aj s formou vedenia  kurzu a určite vás odporučíme aj iným známym, hlavne tým z okolia BA. My sme boli u vás už 7 x ( ešte máme absolvovať poslednú hodinu) a sme z okresu SE – čiže BA máme dosť  „od ruky“, ale to nič nemení na tom, že vás budeme ďalej odporúčať :)

V.

Pozitívum je určite cena, ktorá je prijateľná aj pre nás mamičky na materskej

So synom „plávame“ u vás už takmer rok a sme zatiaľ veľmi spokojní. Vystriedali sme viacerých inštruktorov, viacmenej sme boli spokojní so všetkými. Prostredie nám vyhovuje, aj hygiena a pod. Niekedy sa nám zdá, že je teplota vzduchu pri bazéne chladnejšia, neviem od čoho to závisí. Pozitívum je určite cena, ktorá je prijateľná aj pre nás mamičky na materskej. Určite by som vás odporučila, aj som odporučila :D

K.
Ďaľšie ohlasy