Zdravotná starostlivosť »
Otvorené
07:00 - 20:00

KURZ SM Systém

Objednajte sa


Kurz SM Systém
 - LTV a edukácia posturálnych funkcií s inštruktážou.

Aktuálne termíny nájdete v novinkách.

V ŠNOP Vás počas víkendu naučíme cvičiť rehabilitačnú metódu MUDr. Smíška zameranú na odstraňovanie bolesti chrbta. Kurz trvá 3 hodiny. Prvá hodina sa venuje teoretickej časti, druhá a tretia hodina je zameraná na nácvik jednotlivých cvikov. Cieľom je naučiť Vás, pod vedením našich certifikovaných lektorov fyzioterapeutov, správne cvičiť túto novú metodiku. Potom stačí cvičiť doma denne 10 - 15 minút a Vaše bolesti chrbtice sú preč. Kurz bude vedený len v malých skupinkách, cena kurzu je 75€.
Cvičenie SM Systému umožňuje telu návrat k prirodzenému fungovaniu svalového aparátu i celého pohybového systému. Jeho vplyv sa prejavuje nielen tým, že mizne bolesť chrbtice, ale aj kĺbov.

Cieľom kurzu je naučiť sa ako s pomocou elastického lana posilniť a uvoľniť svaly, zlepšiť stabilizáciu a mobilizáciu chrbtice, zbaviť sa bolestí a zlepšiť funkciu svalov. To čo sa počas kurzu naučíte využijete aj pri bežných denných činnostiach a tým si budete chrániť svoj pohybový aparát. Vaše telo sa vylieči samo, len musíte vedieť ako na to.

Pomôcky na cvičenie sú na kurze k dispozícii a nemusíte si ich zakúpiť. Ak máte záujem si pomôcky kúpiť, sú k dispozícii v lekárni A-medical počas ich otváracích hodín cez týždeň.

Cvičenie SMS má len jednu nevýhodu: cvičiť 10 minút denne za Vás nikto nebude!

Po absolvovaní kurzu je možné si správne cvičenie jednotlivých cvikov naďalej osvojovať a upevňovať na jednotlivých hodinách cvičenia SM systém, ktoré prebiehaju v utorok o 17,00h, v stredu o 15,00h., v štvrtok o 17,00 hod a v piatok o 12,00 hod. Cena jednej hodiny je 9€, dá sa zakúpiť permanentka na 10 cvičeni v hodnote 81€.

Na toto cvičenie nie je možné sa prihlásiť bez ovládania základnej metodiky cvičenia SM systém.

Objednať na jednotlivé cvičenia sa môžete cez objednávací formulár.

Úspech liečby závisí iba od Vášho prístupu.

Ak ste sa rozhodli investovať do Vášho zdravia a máte záujem naučiť sa správne cvičiť túto metodiku, neváhajte a prihláste sa do kurzu pod vedením akreditovaného lektora alebo môžete formou darčekového kupónu sa postarať o zdravie Vašich blízkych.

Objednajte sa

Cvičenie/rekondícia:
Meno a priezvisko:
Telefonický kontakt:
Emailová adresa:
Poznámka:
Akcie a novinky nemocnice:
Darujme si pomoc:
 

Rozvrh rekondícií v telocvični

» Rozvrh všetkých rekondícií
Telocvičňa
12:00-13:00
15:00-16:00
17:00-18:00
pondelok
sobota
nedeľa

Ohlasy klientov

Kurz bol super

Dobrý deň.

Kurz bol super, a lektorka  veľmi sympatická, profesionálne a odborne vysvetlila význam a prínos SM cvičenia.

Som maximálne spokojný s kurzom, určite plánujem cvičiť SM s vami ďalej a šíriť vaše dobré meno.  E.D.

Chcela by som poďakovať Lenke Uhorščákovej za odborný, individuálny a priateľský prístup.

Dobrý deň, 
chcela by som poďakovať Lenke Uhorščákovej za odborný, individuálny a priateľský prístup.

Absolvovala som SM kurz u Lenky a následne aj individuálne cvičenia kvôli akútnym bolestiam chrbta. Lenka má veľmi profesionálny ale zároveň priateľský prístup. Vie okamžite prísť na to, odkiaľ bolesť pramení, zmierniť ju a zároveň poradí ako s bolesťou bojovať a do budúcna jej predísť. Myslím, že sa nám podarilo zachrániť môj chrbát. S Lenkou sa učím odznova (a teraz správne) stáť, chodiť, sedieť, urobiť drep - a v mojom prípade to urobilo zázraky. Ďakujem! Aj známym odporúčam obrátiť sa na Lenku v prípade bolestí pohybového aparátu.

Pekný deň. S pozdravom,  S. V.

Lektorka rozdávala pozitívnu energiu

S kurzom som bola nadmieru spokojná. Určite budem pokračovať u vás v cvičení, pretože potrebujem zopakovať a zdokonaliť cviky. Uprednostním na začiatok skupinové cvičenia. Pevne verím, že mi pomôžu v mojom probléme s chrbticou. Kurz bol dobre organizovaný, vo výbornej nálade. Pozitívne hodnotím, že najprv je všetko vysvetlené teoreticky a hneď potom to reálne každý precvičí.  Lektorka bola príjemná, rozdávala pozitívnu energiu a každému sa venovala maximálne ako mohla. Pri nesprávnom cvičení nás naprávala a usmernila k správnemu cvičeniu. Určite by som kurz odporučila každému, kto má problém s pohybovým aparátom. Ďakujem za dodatočné materiály. Určite ich využijem, pretože na prvý krát sa nedá úplne všetko zapamätať.  

Prajem pekný deň.

 

B. Č.

Bola som veľmi spokojná

Ďakujem za mail ohľadom kurzu SM. Bola som veľmi spokojná, po cvičení príjemne unavená, cvičiteľka sa každému osobitne stihla venovať. Veľmi oceňujem návod na cvičenie a súvisiace prílohy, ktoré ste nám zaslali. Objednala som sa na ďalšie cvičenie SM na vašej klinike a verím, že mi pomôže vyriešiť môj zdravotný problém.

Želám Vám veľa pracovných úspechov a vďačných klientov a pacientov.

M. Z.

Lektorku hodnotím na jednotku

Ďakujem za možnosť zúčastniť sa na školení. Školenie aj lektorku hodnotím na jednotku. Lepší by bol samozrejme individualny pristup pre lepšie nacvičenie techniky, ale to sa dá poriešiť následne individuálnou hodinou. Lektorka bola fajn, bolo vidno ze sa problematike rozumie. Kurz budem urcite dalej odporucat.

H.

Určite daný kurz odporučím aj známym a priateľom

S cvičením som bola veľmi spokojná, lektorka bola pohodová, profesionálna a ústretová a určite daný kurz odporučím aj známym a priateľom:-) Čo sa týka ŠNOP, zatiaľ som žiadne negatíva nepostrehla, nakoľko aj v minulosti keď som absolvovala rehabilitácie som bola veľmi spokojná. 

Prajem pekný deň a ďakujem za pomôcku.

I. Č.

Cvičenie s lanom dalo zabrať takým svalom v tele, o ktorých som ani netušila

Účasť na sobotňajšom kurze som si naozaj užila. Lektorka Lucia bola veľmi dobre pripravená a v rámci teoretickej časti sa nám pokúsila zrozumiteľne vysvetliť fungovanie nášho pohybového systému a odhaliť príčiny pre ktoré sa tam väčšina z nás ocitla: bolesti, asymetrie v a pod.  Cvičenie s lanom  dalo zabrať takým svalom v tele, o ktorých som ani netušila. Lucia nás trpezlivo opravovala, kým sme cvik neurobili správne a myslím, že bez takéhoto úvodu, málokto môže cviky cvičiť naozaj správne. Cvičenie a kurz budem určite odporúčať svojim známym. Prajem vám veľa spokojných klientov a dobrých nápadov.

M. K.
Ďaľšie ohlasy