Zdravotná starostlivosť »
Otvorené
07:00 - 20:00

Rázová vlna proti celulitíde a vráskam

Dámy, predstavte si, že si jednoducho ľahnete, zabudnete na starosti a o pár minút vstanete oddýchnuté a s pocitom ľahkých nôh. Navyše podporíte svoj metabolizmus, naštartujete prirodzené chudnutie a dáte zbohom celulitíde alebo aj vráskam. To všetko vďaka ošetreniu lymfodrenážou alebo rázovou vlnou v centre zdravia ŠNOP. Tak čo, vykročíte jari v ústrety s ľahkosťou a so sebavedomým krokom?

Rázová vlna je akustická vlna, ktorá prenáša obrovské množstvo energie na postihnuté miesto – väzivové alebo myoskeletárne tkanivo v subakútnom, subchronickom alebo chronickom stave. Vyvoláva hojivé a regeneračné procesy. Výhody rázovej vlny sú v rýchlosti a efektívnosti liečby bolesti, zlepšenie hybnosti, neinvazívnosti liečby a bez vedľajších účinkov. Rázová vlna sa využíva nielen v rehabilitácii, športovej medicíne, ortopédii a fyzioterapii, ale aj v estetickej medicíne. Princíp rázovej vlny v estetike využíva schopnosť tela napraviť samé seba – v zmysle zlepšenia celkového vzhľadu. Rázová vlna svojím pôsobením aktivuje uložený tuk a zároveň formuje a spevňuje novo vytvorené tkanivá.

Kontraindikácie

Liečba prístrojom STORZ MEDICAL MASTERPULS® MP100 nie je povolená v týchto prípadoch:

 • poruchy zrážania krvi
 • užívanie antikoagulantov, najmä lieku Marcumar
 • trombóza
 • nádorové ochorenia
 • tehotenstvo
 • polyneuropatia v prípade diabetes mellitus
 • akútne zápaly/hnisavé ložiská v cieľovej oblasti
 • deti v období rastu
 • liečba kortikoidmi v období 6 týždňov pred aplikáciou rázovou vlnou

K aplikácii rázovej vlny používame prístroj od firmy Storz Medical od najväčšieho a najlepšieho svetového švajčiarskeho výrobcu prístrojov na aplikáciu rázovej vlny.

Ďalšie informácie nájdete tu

 • Rázová vlna tvárových vrások

  Rázová vlna tvárových vrások: Vypíná pokožku spevňuje kontúry vyhladzuje drobné vrásky tváre zlepš ...
 • Rázová vlna na celulitídu

  Akustická rázová vlna sa v estetickej medicíne začala využívať v roku 2007. Metóda liečby je neinvaz ...
 

Galéria

Ohlasy klientov

Príjemný, usmievavý personál od recepcie až po ambulanciu

Všetko ohľadom procedúry mi vysvetlili, poučili ma. Procedúra prebehla v pohode, a aj keď som po prvej návšteve nečakala žiadne očividné výsledky, zmena ma dosť prekvapila.

A.

Mozem pochvalit pristup, aky sa mi u Vas dostal

Slecna, ospravedlnujem sa, nepamatam si meno, mi vsetko pekne vysvetlila. 
Urcite chcem este zopakovat. Pekny den,

J.D.

Mozem len zhodnotit, ze som sa citila dobre

Dobry den,
ja som absolvovala len jedno vysetrenie zatial a ziadne viditelne zlepsenie som nezaznamenala, ale som zase aj realista, a ani som neocakavala, ze by existoval taky zazracny pristroj, ze by jedna procedura stacila.
Chystam sa na pokracovanie, ked mi to cas dovoli, pretoze je to zatial jedina liecba celulitidy, o ktorej viem, ze ju mozem absolvovat aj s nabehom na krcove zily.
Co sa tyka mojho vysetrenia, mozem len zhodnotit, ze som sa citila dobre, velmi mila sestricka, ktora mi ochotne odpovedala na otazky a poskytla mi informacie, ktore som si pytala.
S pozdravom

M.P.